درباره ما

رویداد آنلاین

“رویداد آنلاین” ارائه دهنده راهکارهای نوین برگزاری رویداد در بستر وب می باشد. راهکارهای طراحی شده در این بخش به سازمان‌ها کمک می کند تا رویدادهای خود را متفاوت تر از همیشه برگزار نمایند. رویدادها می توانند برگزاری همایش، گردهمایی های سازمانی، همایش های تجاری و … باشند. برگزاری رویدادهای آنلاین می تواند علاوه بر مقرون به صرفه و چابک بودن، مزایای دیگری چون دستیابی به مخاطبان هدف در سراسر دنیا بدون محدودیت و خلق تجربه برای مخاطب به صورت آنلاین را برای سازمان ها به ارمغان می آورد.

این خدمت  توسط دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین ارائه می شود. دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین که کوله باری از تجارب موفق برگزاری رویدادهای مختلفی (همچون همایش ها، گردهمایی های سازمانی، نمایشگاه ها، افتتاحیه ها و …) را برای برندهای ملی و بین المللی در سالیان متمادی به همراه دارد، با ارائه این خدمت درصدد آن است تا با ارائه راهکارهای “رویداد آنلاین”، راهکاری اثربخش و به روز را به مشتریان خود ارائه دهد.

برخی از رویدادهایی که ما برگزار کرده ایم

برگزاری رویداد هم علم است هم هنر!

بر اساس تحقیقات انجام شده، مدیریت رویداد یکی از موثرترین مسیرهای رسیدن به اهداف کسب و کار است.

طبق آخرین آمارهای جهانی،24 درصد از بودجه ارتباط های B2B  در دنیا صرف برگزاری رویداد می گردد. ما در کانون ایران نوین، رویداد را صرفا برگزاری یک مراسم گردهمایی نمیبینیم. در نظر ما رویدادها باید اهداف مشخصی را دنبال کنند (تعریف اهداف بازاریابی برای هر رویداد) و سپس برای رسیدن به این اهداف به طرز هنرمندانه ای طراحی، برنامه ریزی و کارگردانی شوند.

“رویدادآنلاین” فقط یک پلتفرم برگزاری رویداد آنلاین نیست، بلکه مجال طراحی، برنامه ریزی و کارگردانی هنرمندانه رویداد شماست.

برگزاری رویدادها به صورت آنلاین در کانون ایران نوین به نحوی صورت می پذیرد که در کنار بهره مندی از ویژگی های رویداد فیزیکی، از مزایای “رویداد آنلاین” نیز بهره مند شویم. یعنی رویدادی تجربه گرا و مقرون به صرفه و بدون محدودیت حضور!

خدمات “رویداد آنلاین” برای اولین توسط دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین ارائه شده است تا گامی موثر به سوی یک رویکرد جهانی توسط بزرگترین کانون تبلیغاتی کشور برداشته شود و اثربخشی مدیریت رویداد را برای مشتریان خود رقم زند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست برگزاری “رویدادآنلاین” با ما در ارتباط باشید.

فرآیند برگزاری رویداد آنلاین